[dt-section-title title=”Dolunay Metal Çinko Kaplama Hakkında”][dt-space height=”60″]

MÄ°SYONUMUZ

Korozyon kaynaklı maddi kayıpların minimum seviyeye indirgenerek değer kavramına dönüşümünü sağlamak amacıyla; insana, doğaya, akut ya da kronik etki edebilecek tüm tehlikeli riskleri ortadan kaldıracak kimyasal hammaddelere sahip teknoloji ve prosesler kullanarak, metal kullanımının olduğu her sektöre, dünyadaki her ülke de kabul görebilecek standartlarda metal yüzey işlem hizmeti sunmaktır.

VÄ°ZYONUMUZ

Teknolojik alt yapısı, insan kaynağı ve sunduğu ürün&hizmet kalitesi ile Türkiye’de en beğenilen metal yüzey işlem firması olmaktır.

HAKKIMIZDA

Dolunay Metal Kaplama 2014 yılında çinko, nikel ve krom uygulamaları ile metal kaplama sektöründe yerini aldı. Büyüme çıtasını her geçen gün biraz daha yükselten ÅŸirketimiz 2015 yılında 2. yerimizle açarak toplamda 300 M2 kapalı alanda faaliyet göstermekteyiz ÅŸirket ortakları Murat YILMAZ ile Sayın Turgut ÖZGÃœVEN’in kurucularıdır. Ä°ÅŸimizi profesyonelce yapmaktayız ekibimiz yerli ve yabanlı çalışanlarımızla 7/24 çalışma bandına sahibiz. Ãœrünlerimiz sektörde ihtiyaçlara ve Avrupa kalite normlarına göre kaplanıp, kaplama sonrası iÅŸlemlere tabi tutulmaktadır. Şirketimiz sürekli geliÅŸerek ve büyüyerek en iyi ve en kaliteliyi müşterilerine sunmayı amaç edinmiÅŸtir

[dt-space height=”20″][dt-skillbar values=”100|HIZLI TESLÄ°MAT”][dt-skillbar values=”100|KALÄ°TE”][dt-skillbar values=”100|PROFESYONELLÄ°K”]
[dt-services ids=”32,31,30,29″]
[dt-section-title title=”HÄ°ZMETLERÄ°MÄ°Z”]
[ultimate_heading main_heading=”Alaşımlı Çinko Kaplamalar” alignment=”left”][/ultimate_heading]
ÇİNKO - NİKEL KAPLAMA

Çinko kaplamalara göre en az 5 kat daha dayanıklı olan çinko – nikel kaplama otomotiv sektörünün vazgeçilmez yüksek korozyon direnci ile gözdesidir. Yüksek sıcaklıkta çalışan parçalar ile yüksek korozyon direnci istenilen yüzeylerde Çinko – Nikel alaşımlı kaplama en iyi proseslerden biridir. Bünyemizde bulunan Tam Otomatik Çinko – Nikel tesisinde askı ve dolap olarak hizmet vermekteyiz.

-Silver Pasivasyon
-Cr+3 Mavi Pasivasyon
-Cr+3 Siyah Pasivasyon

ÇİNKO - DEMİR KAPLAMA

Çinko kaplamaya göre daha yüksek korozyon dayanımı olan ve demir iyonları ile çalışan bu alaşımlı kaplama türündeki en büyük avantaj kromatlama tabakasının homojen bir şekilde malzemeyi sarmasıdır. Zararlı atıklar içermeyen, metal dağılımı düzgün olan bu kaplama türü minimum 10 mikron kaplama kalınlığı ile 480 saat (ISO 9227 ) tuz testine göre korozyon direnci sağlamaktadır.

-Cr+3 Siyah Pasivasyon

[ultimate_heading main_heading=”Çinko Kaplamalar” alignment=”left”][/ultimate_heading]
CR + 3 MAVÄ° PASÄ°VASYON

Üç değerlikli mavi pasivasyon; zararsız atıkları,yüksek ısıl dirençliliği,altı değerlikli mavi pasivasyona oranla daha yüksek korozyon direnci ve EN ISO 2081 elektrolitik çinko kaplamalar sonrası oldukça avantajlı olup ISO 9227 tuz testi normuna uygun olan pasivasyon türüdür.

CR + 3 SARI PASÄ°VASYON

Üç değerlikli sarı pasivasyon altı değerlikli pasivasyonlara nazaran daha yüksek korozyon mukavemeti sağlamakta ayrıca yüksek ısıl direnci,çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen atık su parametreleri ve ISO 9227 Tuz Testi standardına uygunluğu ile de tercih edilen pasivasyon türüdür.

CR + 3 SÄ°YAH PASÄ°VASYON

Çinko kaplama üzerine siyah pasivasyon uygulanmasıyla demir-çelik malzemelerin siyahlandırılmasıyla hem görünüm hemde lak uygulamaları ile korozyon direnci açısından ihtiyaca en üst düzeyde cevap verebilen, çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen atık su parametreleri ve ISO 9227 Tuz Testi standardına uygunluğu ile de tercih edilen pasivasyon türüdür.

CR +6 SARI PASÄ°VASYON

Çinko kaplama sonrasında uygulanan sarı pasivasyon ; yüksek korozyon mukavemeti hoş görünümü ve fiyat /performans avantajı ile oldukça talep edilen pasivasyon türüdür.

[ultimate_heading main_heading=”Fosfat Kaplamalar” alignment=”left”][/ultimate_heading]
ÇİNKO FOSFAT KAPLAMA

Kaplanacak metalin çinko fosfat çözeltisindeki fosforik asit ile belirli bir sıcaklıkta ve konsantrasyonda meydana getirdiği tepkime sonucunda fosfat kristalleri ile kaplanma işlemidir. Boya altı ve koruyucu ana kaplama olarak kullanılabilir. Çinko fosfat kaplanacak ürünler bünyemizde bulunan Tam Otomatik Çinko Fosfat Tesisi’nde (kapasite; 10 ton / gün ) kaplanabilmektedir.

MANGAN FOSFAT KAPLAMA

Mangan fosfat kaplama genelde otomotiv sektöründe yağlı ortamda çalışan metal parçaların kaplama işleminde kullanılır. Mangan Fosfat kaplama rengi siyaha yakın bir renkte olup,çeşitli koruyucu yağlarla korozyon dayanımı ve aşınma direnci yüksek olan fosfat kaplama işlemlerindendir.

SÄ°YAH OKSÄ°T KARARTMA

Kimyasal yöntemle malzemelerin menev işlenme işlemidir.

[dt-quote text=”Şirket politikamız: En iyi Kaplamayı En Uygun Fiyata Yapmak .” author=”Merve ÖZBAŞ”]
[dt-section-title title=”Galeri”]
[dt-space height=”60″]
[dt-section-title title=”Çalışmalarımız”]
[dt-space height=”60″][dt-portfolio-grid number=”-1″ categories=”Çinko Fosfat,Cr + 3 Mavi,Cr + 3 Sarı,Cr + 3 Siyah,Cr +6 Sarı,Mangan Fosfat,Siyah Oksit” dt_orderby=”name” allword=”Tümü”]
[dt-space height=”60″][dt-section-title title=”BUGÃœNE KADAR”][dt-space height=”60″]
[dt-funfact data_decimals=”0″ data_speed=”2000″ border_left=”0″ data_to=”134″ funfact_text=”Aktif Firmalarımız”]
[dt-funfact data_decimals=”0″ data_speed=”2000″ border_left=”1″ data_to=”10″ funfact_text=”Çalışanlarımız”]
[dt-funfact data_decimals=”0″ data_speed=”2000″ border_left=”1″ data_to=”5″ funfact_text=”Askımız”]
[dt-funfact data_decimals=”0″ data_speed=”2000″ border_left=”1″ data_to=”12″ funfact_text=”Doloplarımız”]
[dt-section-title title=”REFERANSLARIMIZ”][dt-space height=”60″]
[dt-testimonials ids=”41,40,39″]
[dt-section-title title=”Bizimle Ä°letiÅŸime Geçin!”][dt-space height=”60″]

Ä°letiÅŸim Bilgileri

  • Dolunay Metal Kaplama

  • Galvano Teknik Sanayi Sitesi Ä°.O.S.B. Mahallesi Kalay Sokak, No:23
  • BaÅŸakÅŸehir / Ä°STANBUL.
  • TEL: +90 212 671 25 55
  • GSM: +90 546 870 18 68
  • FAX: +90 212 671 25 64
  • E-Mail: merve@dolunaymetal.com.tr
  • Skype: @dolunaymetal
  • 6/12 Bize UlaÅŸabilirsiniz.
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
[ultimate_google_map height=”500px” lat=”41.082460″ lng=”28.807516″ zoom=”16″ scrollwheel=”disable” top_margin=”page_margin_top_section” map_override=”full”][/ultimate_google_map]